Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Shitet, Apartament 4+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 184 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit •4 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Verandë • I investuar • I mobiluar • Me parket • Sistem kondicionimi • Ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11223
184 m2
6
5
2
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj