Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson
Qera,Apartament 1+1,Sheshi Willson

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Sheshi Willson. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Hapësirë e bollshme • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11224
84 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj