Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajes
Shitet, Ambjent, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Shitet ambjent në Rrugen e Kavajës. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 25 m2. Ambjenti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh dhe disponon certificate pronësie. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
11225
25 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Rruga e Kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €