Qera,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Qera,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Qera,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Qera,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji
Qera,Apartament 2+1,Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • Orientimi Perëndim. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11226
110 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2216
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €