Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek "Kompleksi Halili" në rrugën e Dibrës . Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 105 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti disponon të gjitha orientimet. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11229
105 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Kompleksi Halili
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m21
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2211
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2211
65,000 €