Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.
Shitet, Apartament,( 2+1) + Garazh, Liqen i Thate , Tirane.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 83.5 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Me parket • Sistem kondicionimi • Ashensor • Garazh 18.5 m2 • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11231
84 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 25
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 15
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 22
70,000 €