Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço
Qera,Apartament 2+1,Tefta Tashko Koço

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Tefta Tashko Koço, pas gjimnazit "Ismail Qemali". Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11233
110 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Tefta Tashko Koco
Albania
Tirana
Tefta Tashko Koco

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €