Shitet, Vilë, Vorë
Shitet, Vilë, Vorë
Shitet, Vilë, Vorë
Shitet, Vilë, Vorë
Shitet, Vilë, Vorë
Shitet, Vilë, Vorë
Shitet, Vilë, Vorë

Pershkrimi

Shitet vilë në "Vorë". Banesa ka sipërfaqe totale 411 m2. Vila ka strukturë 3 Katëshe dhe është e organizuar në 3 ambiente ndenjie, 2 ambiente gatimi, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe garazhi. Vila disponon të gjitha orientimet. Vila është e mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Banesa disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP11234
411 m2
7
3
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Vore
Albania
VORË
Vore

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €