Shitet, Apartament 1+1, Medreseja
Shitet, Apartament 1+1, Medreseja
Shitet, Apartament 1+1, Medreseja
Shitet, Apartament 1+1, Medreseja
Shitet, Apartament 1+1, Medreseja
Shitet, Apartament 1+1, Medreseja
Shitet, Apartament 1+1, Medreseja

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Medreseja". Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 57 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pa mobiluar. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11235
57 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Medreseja
Albania
Tirana
Medreseja

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj