Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City
Qera,Ambjent,Green City

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar te Green City, në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit : 100 m2. Ambjenti disponon: • Pozicion i favorshëm gjeografik • Tualeti • Verandë 20 m2 • Lartësi 4 m • Muundësi për oxhak • Fasadë xhami • Kompleksi përpara ka pishinë dhe ambjente të tjera biznesi • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi si market, farmaci, furrë buke, pastiçeri etj. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al11236
100 m2
0
0
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-04

Adresa

Green City
Albania
Tirana
Green City

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj