Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem
Qera, Apartament 2+1,Golem

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në "Golem" tek Shkëmbi i Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11237
70 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-04

Adresa

Golem
Albania
Durrës
Golem

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €