Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City
Shitet,Apartament 1+1,Green City

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqe ndërtimi : 64.5 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 7.5 m2 • Sipërfaqja totale : 72 m2 • Orientimi Veri-Jug. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 1 dhomë gjumi • 1 Tualet • Ballkoni • I investuar • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Sistem chiller •Dopio xham me mbyllje hermetike • Ashensor 10-13 vendësh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11238
72 m2
2
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-04

Adresa

Green City
Albania
Tirana
Green City

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj