Shitet,Apartament 2+1,Green City
Shitet,Apartament 2+1,Green City
Shitet,Apartament 2+1,Green City
Shitet,Apartament 2+1,Green City
Shitet,Apartament 2+1,Green City
Shitet,Apartament 2+1,Green City

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 • Sipërfaqe ndërtimi : 108 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 13.3 m2 • Sipërfaqja totale : 121.3 m2 • Orientimi Veri-Jug. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • I investuar • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Sistem chiller • Dopio xham me mbyllje hermetike • Ashensor 10-13 vendësh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11239
121.3 m2
1
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-04

Adresa

Green City
Albania
Tirana
Green City

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 25
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 15
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 22
70,000 €