Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Rezidencës Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 Banim • Sipërfaqa e apartamentit 107 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • Ndërtim i Ri • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11243
107 m2
2
3
1
2019-07-05

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit 1
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €