Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian
Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian
Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian
Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian
Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian
Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian
Shitet, Apartament 2+1, Pas Universitetit Europian

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit pas Universitetit Europian. Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 102.6 m2. Apartamenti ka një orientim jug-lindje, shitet bosh dhe disponon certifikate pronësie. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, Tualeti, Ballkoni • Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11246
102.6 m2
10
0
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

21 Dhjetori, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj