Qera, Ambjent, Zogu i Zi
Qera, Ambjent, Zogu i Zi
Qera, Ambjent, Zogu i Zi
Qera, Ambjent, Zogu i Zi
Qera, Ambjent, Zogu i Zi
Qera, Ambjent, Zogu i Zi
Qera, Ambjent, Zogu i Zi
Qera, Ambjent, Zogu i Zi

Pershkrimi

Jepet ambjent me qera tek Zogu I Zi tek pranë Ring Center. Informacion mbi ambjentin: Kati i 3 me siperfaqe 190 m2. Totalisht I investuar me parket dhe sistem kondicionimi. Ambjenti disponon 2 tualete, I pershtatshem per zyra, call center, klinika etj. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka lokacion te favorshem dhe eshte zone e preferuar per cdo tipologji biznesi. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
11247
190 m2
3
0
2
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

Zogu I Zi Square, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Zogu I Zi

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj