Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku
Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu, pranë Thesarit. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 115 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij lindje-jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • në proces hipotekimi • ndërtim cilësor • totalisht e investuar Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11248
115 m2
3
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-05

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €