Shitet, Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboci
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboci
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboci
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Zenel Baboci

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Zenel Baboçi" pranë Qendrës . Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri (ndërtuar në vitin 2017). Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona siç është afërsia me qendrën, daljet në disa rrugë kryesore ("Rruga e Dibrës", rruga "Siri Kodra"dhe "Rruga e Barrikadave"). Orientimi Veri-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është në proces hipotekimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11249
90 m2
2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-05

Adresa

rruga zenel baboci
Albania
Tirana
Rruga Zenel Baboçi

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 6
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 2
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj