Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 81 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Apartamenti ka ndriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11250
81 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2211
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj