Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji
Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga "5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 81 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Apartamenti ka ndriçim përgjatë gjithë ditës. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11250
81 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj