Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha
Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugën Dritan Hoxha. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 7 Banim me Sipërfaqe 120 m2. Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes , Ambjenti i Gatimit, vecant, 2 Dhoma gjumi. Tualeti me dritare,2 Ballkone. Ekstra qe ofron Apartamenti : Ndërtim i Ri , Me çertifikatë pronësie, Orientim Jug i predispozuar ndaj drites se diellit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesueshme dhe pranë faciliteteve si shkolla, transportit urban, spitaleve dhe njesive tregtare. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11251
120 m2
7
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

Rruga Dritan Hoxha
Albania
Tirana
Rruga Dritan Hoxha

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj