Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji
Qera, Ambient, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek "5 Maji". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 të një pallati të ri me sipërfaqe 400 m2. Ambienti ka fasadë xhami, është i organizuar në 1 zyrë, 2 tualete dhe ambienti open space. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka hyrje më vete. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11253
400 m2
2
0
1
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 6
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 2
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj