Shitet, Ambient, Rruga 5 Maji
Shitet, Ambient, Rruga 5 Maji
Shitet, Ambient, Rruga 5 Maji
Shitet, Ambient, Rruga 5 Maji
Shitet, Ambient, Rruga 5 Maji
Shitet, Ambient, Rruga 5 Maji

Pershkrimi

Shitet ambient tek "5 Maji". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 të një pallati të ri me sipërfaqe 400 m2. Ambienti ka fasadë xhami, është i organizuar në 1 zyrë, 2 tualete dhe ambienti open space. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka hyrje më vete. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11254
400 m2
2
0
2
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

Rruga 5 Maji
Albania
Tirana
Rruga 5 Maji

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €