Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Qera,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, te Ambasador 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 130 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Korridor shpërndarës • Depo • Garderobë • Parket • Pallat i ri • Ashensor • 2 poste parkimi në katin -2 • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11256
130 m2
2
0
0
Ka Hipoteke
2019-07-05

Adresa

Ambasador 2
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 3
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 5
230 € /muaj