Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Kopshtit Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 71 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes dhe Ambjenti i gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11262
71 m2
4
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-07-08

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €