Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Hoxha Tahsim"pranë sheshit "Avni Rustemi". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 të një pallati të ri me sipërfaqe 72 m2. Ambienti ka fasadë xhami, është open space, ka 2 tualet. Ambienti mund të ndahet në zyra dhe ka 2 kondicioner. Ofron mundësi parkimi në katin -1 me pagesë shtesë. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11264
72 m2
2
0
2
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Pazari i Ri
Albania
Tirana
Rruga Hoxha Tahsim

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 0
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 3
36,500 €