Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim
Qera, Ambient, Rruga Hoxha Tahsim

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "Hoxha Tahsim"pranë sheshit "Avni Rustemi". Ambienti është i pozicionuar në katin 2 të një pallati të ri me sipërfaqe 72 m2. Ambienti ka fasadë xhami, është open space, ka 2 tualet. Ambienti mund të ndahet në zyra dhe ka 2 kondicioner. Ofron mundësi parkimi në katin -1 me pagesë shtesë. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11264
72 m2
2
0
2
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Pazari i Ri
Albania
Tirana
Rruga Hoxha Tahsim

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €