Shitet, Shtëpi Private, Medreseja
Shitet, Shtëpi Private, Medreseja
Shitet, Shtëpi Private, Medreseja
Shitet, Shtëpi Private, Medreseja
Shitet, Shtëpi Private, Medreseja
Shitet, Shtëpi Private, Medreseja
Shitet, Shtëpi Private, Medreseja

Pershkrimi

Shitet shtëpi private 4+1 në zonë e "Medresesë". Shtëpia ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe totale prej 47 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , verandë dhe 24 m2 oborr. Shtëpia është e mobiluar. Orientimi perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë pasdites. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

House
OPP11265
47 m2
0
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Medreseja
Albania
Tirana
Medreseja

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2322
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2116
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2326
320 € /muaj