Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboci
Qera, Apartament 1+1, Rruga Zenel Baboci

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga "Zenel Baboçi". Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 84 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i pamobiluar. Apartamenti kla 2 kondicionera dhe është e përshtatshme për zyra ose banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11267
84 m2
7
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Rruga Zenel Baboci
Albania
Tirana
Rruga Zenel Baboçi

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj