Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Komuna E Parisit • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 102,5 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 2 Ballkone • I investuar • Sistem Kondicinimi • I mobiluar • Orientimi: Veri-Lindje • Ashensor • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11268
102,5 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Komuna e Parisit
Albania
Tirana
Komuna e Parisit

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj