Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Qemal Stafa
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Qemal Stafa
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Qemal Stafa
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Qemal Stafa
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Qemal Stafa
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Qemal Stafa
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Qemal Stafa

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek stadiumi "Qemal Stafa". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri 10-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 85m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar. Apartamenti ka sistem kondicionimi dhe është i investuar me parket Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11272
85 m2
2
2
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Stadiumi Qemal Stafa
Albania
Tirana
Stadiumi Qemal Stafa

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj