Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Jepet apartament me qera në Rrugën e Kavajes pranë Qendres Globe. Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 dhe dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Oraganizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma e gjumit, 2 tualete, 2 ballkone. Zona në të cilën ndodhet apartamenti të jep mundësin e të gjitha faciliteteve në kohë të shkurtër. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11273
115 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 3
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj