Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Jepet apartament me qera në Rrugën e Kavajes pranë Qendres Globe. Apartamenti ka siperfaqe 115 m2 dhe dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Oraganizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma e gjumit, 2 tualete, 2 ballkone. Zona në të cilën ndodhet apartamenti të jep mundësin e të gjitha faciliteteve në kohë të shkurtër. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11273
115 m2
3
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-08

Adresa

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë

Kopshti Botanik TiranaID: PRI11457
110 m2222
250 € /muaj

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €