Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar
Shitet, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Shkollës së Bashkuar.Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 52 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh.Aktualisht është në përdorim për biznes, por i përshtatshëm edhe për banim.Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus11274
52 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Shkolla e Bashkuar
Albania
Tirana
Shkolla e Bashkuar

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2214
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €