Shitet,Ambjent,Kthesa E Kamzes
Shitet,Ambjent,Kthesa E Kamzes
Shitet,Ambjent,Kthesa E Kamzes

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet katin -1 te nje pallati me punime shume cilesore ne zonen e Ktheses Se Kamzes,prane Ardenos.Informacion mbi ambjentin• Sipërfaqa : 1372 m2 • Me hipoteke •I investuar • Ideal per tipologji biznesi si magazinim si dhe per biznese te ndryshme •Mund te nderrohet edhe me apartamente. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11277
1372 m2
-1
0
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Kthesa E Kamzes
Albania
Tirana
Kthesa E Kamzes

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj