Shitet,Apartament 5+3,Golem
Shitet,Apartament 5+3,Golem

Pershkrimi

Shitet apartament bashkë me një garazh në zonën e Golemit, me pamje nga deti. Informacion mbi apartamentin: • Kati 9 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 205.3 m2 • Veranda 155 m2 • Sipërfaqja e garazhit : 54.2 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • 3 Sallone Ndenje • 5 dhoma gjumi • 3 Tualete • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore •Mundësi ndarjeje në 3 apartamente. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11278
205 m2
9
8
3
Ne proces hipotekimi
2019-07-09

Adresa

Golem
Albania
Durrës
Golem

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €