Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.
Shitet, Apartament Duplex Rezidenca Kodra e Diellit 2, Tiranë.

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 .Informacion mbi apartamentin: •Ndërtim i Ri • Kati i 1 • Sipërfaqa e apartamentit 133.5 m2 • Organizimi: Kati i 1 disponon: • Sallonin e ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Tualet • Verandë 33.4 m2 • Kati i 2 disponon: • 3 Dhoma gjumi • 1 Ballkon • 1 Tualet • I investuar • Ndriçim Natyral • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
PRI+11279
133.5 m2
1
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Rezidenca Kodra e Diellit 2
Albania
Tirana
Rezidenca Kodra Diellit

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2211
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2211
65,000 €

Shitet,Lokal,Ali Demi

Ali Demi TiranaID: al11458
30 m2010
40,000 €