Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit
Qera, Apartament 1+1, Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 pranë RTSH-së. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri 10-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti është i mobiluar.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11282
70 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Rruga Ismail Qemali
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 0
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 2
36,500 €