Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 3+1,Ali Demi

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 bashkë me 1 post parkimi në zonën e Ali Demit, afër fushës. Informacion mbi apartamentin: •Kati 3 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 123.3 m2 • Orientimi Jug-Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni i madh • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Dopio xham • Hidroizolim • Termoizolim • Buzë rruge. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11283
123 m2
3
4
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-09

Adresa

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €