Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi Green City

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 teknik • Sipërfaqe ndërtimi : 120.3 m2 • Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes •Kuzhina • 2 dhoma gjumi •2 Tualete •Ballkoni • I investuar •Kubaturë e rregullt •Punime cilësore • Termoizolim • Sistem chiller • Dopio xham me mbyllje hermetike •Ashensor 10-13 vendësh. Disponon edhe nje garazh te perfshire ne cmim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11284
120 m2
3
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-09

Adresa

Green City
Albania
Tirana
Green City

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €