Qera, Ambient, Qendër
Qera, Ambient, Qendër
Qera, Ambient, Qendër
Qera, Ambient, Qendër

Pershkrimi

Jepet me qera ambient tek rruga "George Bush"pranë "Qendrës". Ambienti është i pozicionuar në katin 0 të një pallati të ri me sipërfaqe 32 m2. Ambienti është open space, ka 1 tualet. Ambienti ka 2 kondicionera dhe është i përshtatshëm për zyra. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11285
32 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Rruga Geroge Bush
Albania
Tirana
Qender

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 4
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj