Shitet,Vilë,Pogradec
Shitet,Vilë,Pogradec
Shitet,Vilë,Pogradec
Shitet,Vilë,Pogradec
Shitet,Vilë,Pogradec
Shitet,Vilë,Pogradec
Shitet,Vilë,Pogradec

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në Pogradec, 200 m larg Liqenit, rrugës për Volorekë. Informacion mbi vilën : • 2-katëshe • Sipërfaqja e truallit : 300 m2 • Sipërfaqja e ndërtimit : 275 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Vila është totalisht e mobiluar dhe disponon: • 2 Sallone Ndenje • Ambjenti i gatimit • 4 dhoma gjumi • 3 Tualete me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Ballkoni • Vende parkimi • Panele diellore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
al11286
300 m2
6
3
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Pogradec
Albania
Pogradec
Pogradec

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj