Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi  Zogu I
Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi  Zogu I
Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi  Zogu I
Shitet, Apartament 3+1, Bulevardi  Zogu I

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1 tek bulevardi "Zogu I". Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati ekzistues 6-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 96 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Verilindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11287
96 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Bulevardi zogu I
Albania
Tirana
Bulevardi Zogu I

Prona te ngjashme

Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI+12364
22 m2 0 1 9
5,000 €

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 5
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 3
330 € /muaj