Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Panorama pas Harry Fultz. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 92 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • 1 Depo • I mobiluar • Punime cilesore • Me parket. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11288
92 m2
8
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Harry Fultz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €