Qera,Apartament 2+1, Fresku
Qera,Apartament 2+1, Fresku
Qera,Apartament 2+1, Fresku
Qera,Apartament 2+1, Fresku

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e“Thesarit” .Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim, me sipërfaqe totale 114m2. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentcion të rregullt hipotekor.Apartamenti disponon•Ambjent ndenjie•Ambjent gatimi•2 dhoma gjumi•Tualet me dritare•BallkonDetaje të tjera•I mobiluar•I investuar•Punime cilësore •Me ashensor•Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11290
114 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Fresku

Fresku TiranaID: plus11461
192 m23
1,250 € /muaj

Shitet, Shtëpi Private, Allias

Allias TiranaID: plus11460
84 m2215
45,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11459
100 m2214
65,000 €