Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke
Shitet,Vile,Farke

Pershkrimi

Vilë, FarkëVila ndodhet ne zonen e Farkës.Shtëpia ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe totale prej 290 m2 ndertim dhe 250 m2 truall.I përfshin të gjitha orientimet dhe mund te nderrohet me apartament ne zonen e Ali Demit.Kati i pare i viles funksionon si lokal ndersa kati i dyte per banim.Kati i dyte organizohet nga• Salloni i ndenjes• Ambjent gatimi• 2 Dhoma gjumi• 1 Tualet me dritare • Ballkon•Oborr• Hapesire Parkimi • Detaje të tjera •E investuar •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
future11292
290 m2
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Farke
Albania
Tirana
Farke

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Tirana ID: al12363
130 m2 2 2 1
400 € /muaj

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 1
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 3
36,500 €