Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje
Qera,Ambjent,Domje

Pershkrimi

Jepet me qera ambjenti i nje vile ne Domje,prane Autostrades Tirane-Durres.Vila ka strukture 3 kateshe nga te cilat kati -1 dhe kati 0 perdoren per magazinim dhe kane nje siperfaqe prej 550 m2 ndersa kati i pare shfrytezohet per banim dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2.Detaje te tjera mbi ambjentin• Sipërfaqa : Oborr i bollshem • Hapesire Parkimi.I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11293
650 m2
2
2
Ka Hipoteke
2019-07-09

Adresa

Domje
Albania
Tirana
Domje

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €