Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht
Qera,Apartament 3+1,Yzberisht

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e Yzberishtit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 120 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni• Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11294
120 m2
7
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-07-09

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11456
440 m2005
550,000 €

Qera,Vilë,Qytet Studenti

Qytet Studenti TiranaID: al11455
90 m2112
400 € /muaj

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Rruga Ibrahim Kodra TiranaID: PRI11454
85 m22110
350 €