Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durresit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në Rrugen e Durresit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi me vete , 2 dhoma e gjumit, tualeti, ballkon. Apartamenti jepet me qera i mobiluar. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Për ta vizituar na kontakton!

Tipare

Apartment
11300
100 m2
4
3
2
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj