Apartament 1+1, Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, në rrugën “Idriz Dollaku”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 69 m2 • Dokumentacioni: Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Kondicionim • Parking në zonë • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
49,000 €
5
Ka hipoteke
2018-09-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 69
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Idriz Dollaku
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme