Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza
Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza
Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza
Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza
Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza
Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza
Qera, Apartament 3+1, Rruga Mine Peza

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga "Mine Peza". Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 89 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi Verilindje-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11302
120 m2
2
4
2
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

Rruga Mine Peza
Albania
Tirana
Rruga Mine Peza

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Ali Demi

Markata e Vjeter Tirana ID: al12362
240 m2 1 0
330 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Shkoze Tirana ID: al12361
66 m2 1 1 1
36,500 €

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.

Liqeni i Thate Tirana ID: PRI+12360
95 m2 2 2 3
110,000 €