Apartament 2+1, Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, te rruga “Dhimitër Kamarda”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 92 m2 • Orientimi Jug-Perëndim. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Termoizolim • Dopio xham • Sistem chiller • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
70,000 €
5
Në proces hipotekimi
2018-09-10

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 92
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Dhimiter Kamarda
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme