Shitet, Apartament 1+1, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 4 Dëshmorët
Shitet, Apartament 1+1, Rruga 4 Dëshmorët

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga "4 Dëshmorët". Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 89 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Shtëpia disponon orienitm Veri-perëndim. Apartamenti disponon dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11303
89 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2019-07-10

Adresa

rruga 4 deshmoret
Albania
Tirana
Rruga 4 Deshmoret

Prona te ngjashme

Shitet, Tokë, Paskuqan

Paskuqan Tirana ID: future12273
600 m2 1
105,000 €

Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Kombinat Tirana ID: future12272
62.7 m2 5
62,000 €

Qera, Ambjent, Kamez

Kamez KAMZA ID: future12271
165 m2 1 6
230 € /muaj